Де зустрічали Новий рік перші особи країни

Де зустрічали Новий рік перші особи країни

Президент Віктор Янукович вирушив зустрічати Новий рік у свою карпатську резиденцію Синьогора в селі Гута в Івано-Франківській області. Резиденцію було створено для екс-голови держави Леоніда Кучми. На її території є SPA-комплекс, триповерхова бібліотека з галереями, ставки і вертолітний майданчик.

Недалеко від Президента відзначив початок 2012 року спікер Верховної Ради Володимир Литвин. Він перебував на гірськолижному курорті в Буковелі, де було висипано штучний сніг.

Прем’єр Микола Азаров відзначив свято з сім’єю в Києві, а напередодні Нового року відвідав карнавал для дітей-сиріт у “Мистецькому Арсеналі”.

Віце-прем’єр Сергій Тігіпко поділився тим, як відзначав Новий рік, у Facebook. Де саме він провів новорічну ніч, він не уточнив.

Водночас міністр освіти Дмитро Табачник був черговим у Кабміні 1 січня. Раніше він говорив, що планує на Різдво вирушити в Тростянець або Чернігів, щоб подивитися пам’ятки архітектури.

Тим часом, екс-прем’єр Юлія Тимошенко зустрічала Новий рік у Качанівській колонії, куди її етапували з Лук’янівського СІЗО 30 грудня. У цей день у колонії можна було подивитися телевізор до 02:00. Другий рік поспіль екс-міністр внутрішніх справ відзначає Новий рік у СІЗО.

Джерело: ukranews.com

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *