На майдані Незалежності в Рівному встановили дідух

На майдані Незалежності в Рівному встановили дідух

Традиція встановлювати на центральному майдані міста цей український різдвяний оберіг була започаткована торік. Вона неабияк припала до душі рівнянам, тому цього року під звуки гучної коляди дідух знову з’явився на майдані Незалежності.

Традиція ставити в оселі дідуха походить з дуже давніх часів. Господар вносив його у хату напередодні Різдва і ставив на почесне місце. Тому, як і минулого року, дідух на майдан виніс господар міста – міський голова Володимир Хомко.

Володимир Хомко додав, що наступного року на рівнян чекає відновлення ще однієї доброї традиції – на майдані Незалежності, недалечко від ялинки та дідуха, відкриють спражню різдвяну шопку:
– Я побачив по телебаченню як це зробили у Тернополі, – сказав Володимир Хомко. – До того ж вівці там – живі. Це дуже гарно і дуже подобається дітям. Наступного року зробимо так і у нас. І також із живими вівцями.

Джерело: ogo.ua

You may also like...

1 Response

  1. Микола сказав:

    Пропоную зібрати підписи людей, котрі проти встановлення дідуха та звернутись в мерію, бо ця традиція може прижитись в Рівному, якщо просто говорити. Невже наш вектор – це язичництво. Невже ми дійсно дозволимо витиснути зміст самого Різдва, заради чого ми взагалі його святкуємо !?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *