На Рівненщині через морози припиняють навчання

На Рівненщині через морози припиняють навчання
На Рівненщині у деяких районах через морози скасовуються повністю заняття у навчальних закладах. Так, із 31 січня по 3 лютого у Рокитнівському районі закриті усі школи з 1 по 11 клас. На цей же період у Млинівському районі закрито усі школи і дошкільні навчальні заклади. Від сьогодні, 31 січня, скасовано навчання у школах Острозького району. А у місті Острог заняття продовжуються. Про це повідомила завідувачка відділення гігієни дітей та підлітків Рівненської обласної СЕС Олена Аранчій.

Окрім того, за її словами, станом на 30 січня в умовах значного погіршення метеорологічних показників навчання з 1 по 11 клас повністю припинено у Гощанському, Сарненському, Корецькому, Радивилівському районах. У Костопільському, Рівненському і м. Рівне учнів початкової школи вже не навчаються.

– Від сьогодні, 31 січня навчання повністю припинено навчання у Здолбунівському та Дубенському районах, – зауважує Олена Аранчій.

А від завтра, 1 лютого, заплановано скасувати навчання у початковій школі у Березнівському, Володимирецькому, Зарічненському районах. А у Дубровицькому районі навчання розпочинається з 10 години ранку.

Між тим, у дошкільних навчальних закладах Гощанського, Костопільського районах і м. Рівне скасовані заняття. Чергові групи працюють у Здолбунівському районі.

– Інформація стосовно закриття навчальних і дошкільних закладів оновлюється постійно, тому не виключено подальше їх закриття в районах області, – наголосила Олена Аранчій.

Між тим у Рівному від 1 лютого в 5-11 класах припиняються заняття через значене зниження температури. За словами заступника начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Катерини Сичик навчальний процес припинено на три дні.

– У дошкільних навчальних закладах працюють чергові групи і якщо в батьків є така потреба, вони можуть привести малечу до садочку, – наголосила Катерина Сичик.

Джерело: ОГО

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *