Чим корисні сніг і мороз для здоров’я?

Чим корисні сніг і мороз для здоров'я?

Морозне повітря так само цілюще, як і морське. І все завдяки високому вмісту кисню – на цілих 30% більше, ніж влітку. До того ж мороз згубно діє на віруси і мікроби, а сніг кондиціонує повітря, прибираючи з нього шкідливі частинки і домішки.

Холод зберігає красу і молодість. Дія низької температури організм сприймає як загрозу, а тому мобілізує захисні сили. В результаті цього поліпшується кровообіг, прискорюється обмін речовин, йде викид ендорфінів. Тобто відбувається все те, чого ми добиваємося за допомогою кремів та салонних процедур. А мешканки Півночі отримують безкоштовно!

Колір снігу заспокоює нерви, очищає організм від токсинів і навіть здатний відновлювати структуру мозкових тканин! Білий – колір зцілення.

Тала вода краще крему anti-age! Її структура схожа із структурою цитоплазми і ядра наших клітин, завдяки чому вода здатна уповільнювати процеси старіння. Більш ефективного тоніка для шкіри не знайти! Тільки розтоплювати потрібно, природно, чистий сніг, наприклад з лісу. Тала вода зберігає свої властивості протягом 12 годин.

Зі снігопадом в місто приходить тиша. Свіжий сніг поглинає звуки, і у жителів мегаполісів нарешті з’являється можливість відпочити від шуму машин і натовпу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *