Новорічні пісні 2013

З наближенням нового року хочеться повністю поринути у святкову обстановку. Навколо себе і своїх близьких створити правильний настрій.

У цій нелегкій справі можуть допомогти пісні – невід’ємна частина будь-якого свята. Ми розповімо про найбільш популярні піснях, які у людей асоціюється з прекрасним святом Новий Рік.

1. “Jingle Bells”
Одна з найпопулярніших різдвяних пісень у світі. На світ пісня з’явилася в 1957 році Джеймсом Лордом Пьерпонтом. У композиції є й інша назва – “One Horse Open Sleigh”. Хто тільки не переспівував цю популярну пісеньку. До речі Jingle Bells – це різновид бубонців з характерним перелівістим дзвоном (раніше їх кріпили на возах, а зараз використовують як музичний інструмент).

2.”Happy New Year”, “ABBA”
Легендарна група ABBA збиралася записати святковий мюзикл для новорічного вечора і пісня “Happy New Year” повинна була бути його частиною. Ідея прийшла в голову солістам групи Бйорн Ульвеус і Бені Андерссон в січні 1980 року. Але мюзикл так і не записали, а пісня залишилася і підкорила серця всіх людей.До речі альбом групи ABBA став самим продаваним за всю історію Великобританії. А також у 2013 році відкриється музей легендарного гурту.

3. “В лесу родилась елочка”
Ну куди ж ми без російського хіта всіх часів і народів “В лесу родилась елочка”. Пісня народилася в 1903 році, коли Раїса Кудашева написала свій вірш, а в 1905 році композитор-любитель Леонід Беркман написав на вірші музику. З тих пір з самого раннього дитинства ця пісня супроводжує нас протягом усього життя.

4. “All I Want for Christmas Is You”, Мерайя Кері
Пісня “All I Want for Christmas Is You” вийшла в світ у 1994 році. І в мить стала відомою в усьому світі. Ніжна композиція красуні Мераї Кері полюбилася мільйонам і стала класичною різдвяною піснею.
До речі нещодавно, Мерайя Кері записала пісню для Барака Обами. А раптом вона стане піснею-асоціацією з американським президентом?

5. “Новогодняя”, “Дискотека Аварія”
По-справжньому народна російська пісня про новий рік. Група “Дискотека аварія” записала цю пісню в 1999 році. Який корпоратив зараз не обходиться без цієї композиції? Цікаво буде послухати пісню у новому виконанні “аварійцев”, адже відомо, що у складі “Дискотеки аварії” з’явилася нова солістка.

6. “We Wish You a Merry Christmas”
Композиція – легенда. В прямому розумінні цього слова. Це відомий англійський різдвяний гімн XVI століття. І ось вже 4 століття залишається однією з головних пісень свята.

7. “Wham!”, “Last Christmas”
Джордж Майкл (George Michael) написав цю пісню в 1984 році. Тоді він був учасником дуету “Wham!”. Коспозіція стала однією з найпопулярніших пісень у Великобританії і у всьому світі. Джордж Майкл досі залишається популяним артистом. Він продовжує давати концерти і радувати шанувальників. Правда недавно Джордж занедужав і скасував концерт в Австралії. Але австралійські шанувальники поки можуть насолодитися новим кліпом “White Light”, де знялася відома модель Кейт Мосс (Kate Moss).

8. “С новым годом, крошка!”, “Мумій Троль”
Перше публічне виконання цієї композиції відбулося в новорічну ніч з 1988 на 1989 рік. А записана пісню Ілля Лагутенко, відзначив недавно день народження, через 10 років. І радує нас досі.

9. “Let It Snow”, Френк Сінатра
Композиція була написана в липні 1945 року. За роки свого існування була виконана нескінченним безліччю музикантів – від Френка Сінатри і Елли Фітцжеральд до Джесіки Сімпсон. Але безсумнівно класичним і найвідомішим залишається звичайно виконання Френком Сінатрою.

10. “Песенка про 5 минут”, Людмила Гурченко
Ми не могли забути і легендарну артистку Людмилу Гурченко, одну з найсексуальніших жінок всіх часів. Її виконання пісні у фільмі “карнавальна ніч” 1956 року не залишило байдужим нікого. Пісня по праву є однією з найулюбленіших в Росії.

Взято з purepeople.ru

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *