Що обіцяє нам Новий 2013 рік? Загальний гороскоп на рік Змії

Наступаючий 2013 за Східним календарем – рік Чорної Змії. Змія – символ удачі й щастя, високого положення і міцного здоров’я. І багато хто з китайців хотіли б народитися в цей рік.

У китайському гороскопі Чорний Змій дуже впертий і наполегливий, тому завжди домагається свого, досягає поставлених цілей.

У рік Змії народилися такі відомі особистості, як: Жанна Д’Арк, Аль Пачіно, Жан-Жак Руссо, Бернард Шоу, Фрідріх Енгельс.

Загальний гороскоп на 2013 рік змії обіцяє всім знакам зодіаку удачу в інтелектуальній діяльності, найкраще справи будуть йти у вчених, аналітиків, вчителів, політиків. Змія вважається символом мудрості, розумності, волі за китайським календарем і любить, коли люди міркують, тому потрібно в цьому році приймати розумні і продумані рішення.

Головне – вибрати потрібну тактику, бути акуратним і не витрачати багато грошей даремно, стежити за тим, щоб гроші не йшли на непотрібні речі, якими ви ніколи користуватися не будете. Що стосується особистого життя, то в ньому буде присутня серйозність, цей рік змії дає нам шанс зустріти свою половинку раз і назавжди, на все життя, а також можливість узаконити давні стосунки. Якщо ви сформуєте сім’ю в цьому році, можете бути впевнені в її міцних узах, а якщо ви тільки зустрічаєтеся – то чекайте приємних зустрічей і красивих залицянь.

Гороскоп на 2013 рік змії буде вдало складатися в плані здоров’я, але лише у тих, хто буде за ним пильно стежити. Цей рік дасть можливість проявитися творчим людям, стануть відомими багато імен вчених, художників, музикантів, письменників і поетів, які до цього були в тіні. Ті люди, які тільки мріють зайнятися творчою діяльністю, зможуть нарешті здійснити свою мрію. Але важливо зберігати дисципліну, організованість, точність і вірність. Деяким доведеться докласти зусилля і працювати на знос, щоб зберегти за собою своє робоче місце.
Що стосується самої зустрічі Нового року, то кожен готується до неї по-своєму. Всі ми з дитинства вірили в чарівництво, чекали півночі, щоб зустріти Новий рік і отримати свої подарунки. Деякі з нас виховують вже своїх дітей, але все одно момент вручення подарунків є найулюбленішим, незважаючи на вік і час. Для багатьох, Новий рік – це знамените олів’є, мандарини, і, звичайно ж, шампанське. Але кожен Новий рік хочеться зустріти якось незвично. Що ж особливого ми повинні зробити, зустрічаючи новий 2013 рік?

Зустрічати цей рік потрібно галасливою, веселою компанією і великою кількістю страв на столі. Враховуючи те, що Змій – хижак, на столі має бути багато різної смакоти: багато м’яса, приготованого різними способами, страви з рису, овочі, свіжа риба, гарбуз. Змія обожнює зайців і кроликів, тому без кролятини на столі не обійтися, можна приготувати грецьке блюдо «стіфадо». Вдало підібраними будуть салати з морепродуктів, свіжих овочів. У страви потрібно додати багато зелені, використовувати багато гострих приправ. Всі страви потрібно подавати гарячими. Можна навіть зробити такі страви, які обливаються спиртними напоями і підпалюються. Тобто меню повинне бути «вогнедихаючим».

З напоїв – коктейлі всілякі і алкоголь. Сервіровку столу слід здійснювати, використовуючи зелений, жовтий і чорний кольори. Буде дуже красиво, якщо ви прикрасите святковий стіл живими квітами і поставите красиві глечики з напоями, по центру має бути блюдо з гарбузом, на середину столу потрібно покласти гілочку сосни, на сході вона символізує довголіття. І, звичайно ж, повісити на ялинку маленьку Змію: така увага їй полестить.

В одязі слід віддати перевагу чорним і темно-синім тонам. Прикраси повинні включати дорогоцінні й напівкоштовні камені. Не завадить внести зміни в зачіску, спробуйте підібрати для себе щось новеньке, поміняти імідж.

Не забудьте загадати про себе своє найзаповітніше бажання під бій курантів – і воно обов’язково в цьому році виповниться!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *