Що повинно бути на новорічному столі 2013?

Що повинно бути на новорічному столі 2012?

На новорічний стіл постеліть блискучу скатертину, краще, якщо це буде синій однотонний колір. Підійде скатертина й іншого будь-якого кольору, головне щоб був геометричний орнамент.

Вишуканою і дорогою повинна бути сервіровка столу. Так що дістаємо тонкий фарфор, родинний кришталь, столове срібло. Фігурка змії – це обов’язкова прикраса на столі.

У новорічну ніч на столі просто обов’язкова присутність м’ясних страв. Але й салати також знайдуть своє місце на святковому столі, адже як можна обійтися на Новий рік без олів’є та салату з крабовими паличками. На гаряче можна подати індичку або кролика. Адже це улюблена страва змії. Індичку або кролика можна смажити на грилі, запікати в духовці, тушкувати на сковорідці.

Змія – любителька делікатесів і розкоші. Вона не буде заперечувати, якщо на столі, в якості екзотичних страв, з’являться страви з лапок жаби або раків. Ви можете поставити на стіл смачного вугра і прикрасити його, за формою він нагадає змію.

Хорошою закускою для гостей стане закуска з яєць. Прикрасьте зеленню делікатесні закуски, так Змія знайде де сховатися. Якщо на столі буде риба, то це просто ідеально, оскільки це рік водяної змії. У виборі риби ви можете не обмежуватися.

Посередині столу обов’язково поставте вазу з гілочками сосни – це символ благополуччя і довголіття на Сході.

Під час святкування Нового року пам’ятайте, що в залежності від свого розміру Змія вибирає собі їжу, щоб не піддавати стресу себе при ковтанні їжі. Тому намагайтеся не переїдати в новорічну ніч.

You may also like...

1 Response

  1. AntonioOn сказав:

    Нет человека, не любящего разнообразие, не желал бы бы попробовать что-либо новое. В основном это касается кулинарных изысков, экзотических блюд. Привычные супы, борщи и гарниры, чаи с салатами постепенно надоедают. Очень важно суметь готовить экзотическое блюдо для любого из праздников или для мероприятия. Потому как в таком случае все пришедшие гости будут очень удивлены.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *