У Бразилії встановили найвищу ялинку в світі

У Бразилії встановили найвищу ялинку в світі

У Ріо-де-Жанейро встановили найвищу різдвяну ялину в світі. 85-метрова конструкція, яка з’являється в місті вже в 17-й раз, прикрашена трьома мільйонами лампочок. Дерево з металевим каркасом висотою з 28-поверховий будинок встановили в лагуні Родріго Фрейтас на спеціальному понтоні.

Плавучу ялинку встановили на понтоні так, щоб на неї можна було дивитися зі всіх міських набережних. Ялинка в Ріо-де-Жанейро офіційно визнана Книгою рекордів Гіннесса найвищою різдвяною ялинкою. Кожен рік прикрашають її по-новому. Перед тим як 3,3 мільйона лампочок запалилися на ялинці, в місті пройшов шестихвилинний феєрверк. Подивитися на нього прийшли більше 100 тисяч городян.

Щоб відчути масштаби бразильської ялинки, варто відзначити, що знаменита різдвяна ялина в нью-йоркському Центрі Рокфеллера має у висоту 22,5 метра, а висвітлює її 30 тисяч лампочок. Правда, нью-йоркська ялина – справжня.

В цьому році головною темою оформлення головної ялинки Бразилії стало “Різдво на всій планеті”. Ялина поперемінно символізує чотири пори року. Листя зображує осінь, сніжинки – зиму, квіти – весну, а золоті стрічки – літо. Крім цього, ялинку прикрашають різнокольорові повітряні кулі і безліч інших барвистих прикрас. Як стверджують творці дерева, довжина гірлянди становить 105 кілометрів. Важить святкова ялина 542 тонни. Як вважають спонсори з найбільшої в країні страхової компанії Bradesco Seguros, до 6 січня, коли гігантська ялина загориться в останній раз, її відвідають більше мільйона жителів Ріо-де-Жанейро і гостей міста.

Джерело: dni.ru

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *