У чому зустрічати Новий 2013 рік Змії

У чому зустрічати Новий 2013 рік Змії

Змія полюбляє елегантні наряди з гладкої тканини. Атлас, шовк, шифон просто ідеальні тканини для новорічного костюму. Кольори повинні бути відтінками води: лазуровий, світло-блакитний, синій, морської хвилі і навіть чорний . Втім, оскільки змії також бувають і відтінками зеленого, червоного, жовтого, сріблястого, то можете підібрати наряд такого кольору, окрім білого однотонного кольору. Доречним буде браслет, каблучка або кольє у вигляді змії.

У новорічну ніч 2013 уникайте нарядів з шорстких тканин, таких як грубого льону, вельвету. Не сподобаються Змії в аксесуарах або одязі вставки з крокодилячої, зміїної шкіри. Так що аксесуари вибирайте з гладких, красивих, блискучих тканин.

За забарвленням одяг повинен нагадувати зміїні візерунки або воду. Наряди з метеликами, квітковими, космічними мотивами відкладіть до наступного разу.

Якщо із-за комплекції тіла ви не можете надіти відверту сукню, тоді одягніть блискучі рукавички або пояс з шовку відповідного кольору. Головне, щоб новорічний наряд виглядав багато і елегантно, це в наступаючому році принесе успіх у фінансах. Чоловіки можуть одягтися як завгодно, тільки не варто одягати білу сорочку, Змія цього не любить.

Освіжіть себе дорогими парфумами. Чоловіки повинні бути гладко поголеними. Представниці жіночої статі можуть поекспериментувати з макіяжем, зробити на очах чіткі стрілки, використати блискітки і темні блискучі тіні. Губи нафарбуйте блиском або глянцевою помадою.

Зачіски в новорічну ніч повинні бути акуратними і гладкими. Діадема або красива шпилька у волоссі анітрохи не зашкодить.

Щоб Новий 2013 рік був вдалий у грошах, чоловікові треба загорнути якусь сріблясту монетку в шовковій чорній хустинці і покласти її в ліву кишеню брюк або піджака. Щоб було побільше уважності, міцної пам’яті і розуму, покладіть в кишеню шматочок малахіту.

Шовкові червоні хустинки у кишені дружини та чоловіка будуть підказувати Змії про те, що в цій сім’ї хочуть дитину в новому році.

Геометричні візерунки золотистого, бежевого і коричневого кольору – це прохання про здоров’я і довголіття для людей старшого віку. Тому на Новий рік бабусі можна подарувати хустку з геометричними фігурами відповідного забарвлення.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *