У новорічну ніч випаде мокрий сніг, а на Різдво вдарять морози

У новорічну ніч, 31-го грудня, у більшості регіонів України очікується нульова температура і мокрий сніг. А на Різдво вдарять морози, місцями до — 20 градусів.

За даними синоптиків, у кінці грудня сильних морозів не передбачається. Можливе похолодання у центральних областях і на півночі України, температура може опуститися до — 10 градусів. Останній тиждень грудня буде теплішим у порівнянні з погодою у ці дні в минулому році.

У новорічну ніч, 31-го грудня, температурні показники у більшій частині України будуть близькі до нуля. Очікуються опади у вигляді мокрого снігу. Тільки у Харківській, Донецькій і Луганській областях позначки на термометрі будуть нижче нуля — 3 .. -6 градусів, можливий сніг.

Перший тиждень нового 2013 року принесе різке похолодання. З 2-го по 7-ме січня температура у північних і центральних областях становитиме — 8 … -13 градусів нижче нуля, на сході температура опуститься рекордно низько до — 15 … -20 морозу, на заході та півдні України температурні показники складуть — 4 … -8 градусів.

В окремих районах сходу і півночі України у різдвяні дні, 6-го січня, можливі сильні морози до — 20 … -23 градусів. У цей час на решті території країни очікується погода без опадів, і лише в західних регіонах України очікуються сильні снігопади.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *