В Ужгороді створили шоколадну ялинку

В Ужгороді створили шоколадну ялинку

Шоколадну ялинку виготовив в Ужгороді відомий український шоколатьє Валентин Штефаньо. Цього року йому знову допомагали діти. 15 вихованців багатодітних угорських родин узяли участь в майстер-класі зі створення новорічних іграшок для шоколадного деревця. За 2 години колективної роботи дітвора швидко опанувала ази кондитерської майстерності.

Для цих дітей відвідини кондитерського цеху – справжня подія. Такої кількості шоколаду вони у своєму житті не бачили, а участь у народженні диво-ялинки – викликало справжнє захоплення. Шоколатьє Валентин Штефаньо переконаний – суспільству треба демонструвати приклади мирного співіснування у багатонаціональному краї. Саме тому до кондитерського цеху покликали дітей з угорськомовних родин.

Цьогорічна новорічна ялинка Валентина Штефаньо у стилі фьюжн. Спонтанна ранкова ідея уже до вечора набула оригінальної форми та символічного зрозумілого змісту.

«Біля 15 кілограмів чорного шоколаду пішло на створення цієї ялинки, каже шоколатьє Валентин Штефаньо, – її зріс близько 1.20, а форма дуже проста. Буквально вранці народився такий рецепт форми і ми її буквально зібрали з того, що прийшло в голову».

Майбутнє рукотворної красуні ще вирішується. Ймовірно, її продадуть, а на виручені гроші учасникам майстер-класу куплять подарунки.

Джерело: panorama-mukachevo.com

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *