Як прикрасити дім до Нового 2013 року по фен-шуй?

Як прикрасити дім до Нового 2013 року по фен-шуй?

Якщо ви почитаєте східні традиції і намагаєтеся організувати все по фен-шуй, вам знадобляться поради про те, як підготувати житло до святкування Нового року.

Підготовка до свята у кожному домі починається з прибирання. Намагайтеся наводити чистоту від порога, а закінчуйте в середині квартири або будинку. Після цього потрібно подалі заховати ганчірки, швабри та віники в комору або технічну шафу і не прагнете відразу після свята наводити порядки. Справа в тому, що згідно східної мудрості удача в будинку осідає з чарівної пилом, так що дайте їй закріпитися у вашому помешканні.

Новорічна ялинка по фен-шуй. Прикраси символу Нового року потрібно вибирати сріблястого, зеленого та темно-синього кольору, а по формі краще, щоб вони нагадували змію, це може бути дощик і мішура. Можна так само розвісити на ялинці символіку фен-шуй, монетки, ієрогліфи, що позначають удачу і обов’язково фігурку самої змії.

Новорічні подарунки по фен-шуй. Крім обраних вами подарунків дорогим людям подаруйте пару мандаринів. На китайській мові фраза «пара мандаринів» співзвучна «золоту» і символізує багатство і фінансове благополуччя.

Святковий стіл. Новорічна вечеря повинен бути багатий яскравими барвистими і смачними стравами, на столі обов’язково повинні бути свічки, а скатертину можна постелити темно-синю або білу. А ось відразу після торжества краще прибрати стіл, залишивши на ньому лише свічки і новорічний вінок з ялинових гілок. Краще не накопичувати негативну енергію залишками страв, тоді ваш рік почнеться успішно і легко. І подалі сховайте гострі ножі, адже вони ненароком можуть «відрізати шматочок благополуччя» сім’ї.
Одяг.

При виборі святкового вбрання віддайте перевагу обтягуючим сукням темних відтінків. Доповніть образ яскравої сріблястої біжутерією, особливо Змія дуже любить красиві сережки.

Нехай у вашому домі панують мир, любов і благополуччя в Новому 2013 Чорної Водяний Змії.

Джерело: sunny7.com.ua

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *