Яка ялинка має бути в 2013 році?

Кожен Новий рік дизайнери створюють нові колекції ялинкових прикрас, бо у новорічних ялинкових іграшок є своя мода. Які ж вони будуть цього сезону.

Так, не втрачають актуальності іграшки, витримані в синьому кольорі і кольорі пряженого молока. Як і раніше, в моді нестаріюча класика: традиційне поєднання золотого і червоного.

Також модно, щоб іграшок на ялинці було якомога більше – так багато, щоб зелень майже губилася. Кульки можуть бути доповнені різноманітними дзвіночками, янголятами, зірочками.

Модним є і все неординарне, що спаде на думку чи потрапить під руку: шматочки тканини, мотузочки, солома, різні орігамі з кольорового паперу. Солом’яні елементи в оздобленні ялинки переживають зараз справжній бум. Адже солома, яка символізує ясла, в яких лежав Ісус, була дуже поширеним матеріалом для виготовлення різдвяних прикрас ще в давні-давні часи.

Ще одним писком ялинкової моди є ефект засніженості вашої красуні. Для цього можна намазати гілки звичайним канцелярським клеєм, а потім посипати їх натертим пінопластом або сіллю.

Важливо доповнити ялинку елементом символу прийдешнього року, тоді вона точно буде відрізнятися від торішньої.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *