Яку ялинку вибрати – штучну чи натуральну?

Яку ялинку вибрати - штучну чи натуральну?

Питання новорічної ялинки обговорюється вже не перший рік. Багато свідомих сімей відмовляються від живого зрубаного дерева на користь штучного. Але штучні ялинки також не вітаються екологами: матеріал, з якого їх виготовляють, навряд чи піддається вторинній переробці, а про те, скільки розкладається в природі пластик точно відомо одне – люди стільки не живуть.

Так що ж тоді вибрати в якості святкового дерева? Найбільш популярний варіант, особливо серед власників приватних будинків, – ялинка, вирощена у дворі. Єдиний його недолік – доведеться досить довго чекати, поки деревце доросте хоча б до мінімальних розмірів. Та незважаючи на це, по всім іншим показникам така ялинка швидше виграє ніж програє її «мобільним» аналогам. Прикрасьте живим вічнозеленим деревом свій двір, навіть якщо це двір багатоповерхівки. Це стане чудовим подарунком вашому мікрорайону і цілій планеті.

Дизайнери, які цікавляться не лише «зеленими» трендами, але і популярним сьогодні мінімалізмом у святковому інтер’єрі, також орієнтуються на прості рішення, обираючи «легкі» варіанти новорічного дерева. Або ж повної його концептуальної заміни. В Інтернеті можна знайти достатньо варіантів для домашньої або офісної ялинки, де справжнього дерева, по суті, і немає: для створення новорічного образу використовуються всі можливі підручні матеріали. А це і повторне використання матеріалів, і мінімалізм в упаковці. Про деякі еко-ідеї щодо альтернативи новорічній ялинці читайте в статті «10 екологічних новорічних ялинок».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *