Бійці АТО також готуються до Нового року

yalynka_v_lisi

Прийдешній Новий рік стане для України першим, який країна зустріне у військових умовах. Як дізналася “Сегодня”, “кіборги” (захисники донецького аеропорту) та інші бійці АТО, у вільний від боїв і обстрілів час, вже готуються до свят.

“Кіборг” з позивним “Маршал” повідомив на своїй сторінці в соцмережі, що в аеропорту до нового року все готово: вцілілі стіни прикрашені дитячими патріотичними малюнками та новорічними іграшками. “Все добре! До Нового року готові, нормально все буде”. І додав, що волонтери вже почали привозити їм, крім гумдопомоги, символи 2015 року – іграшкових козлів. “Наші бойові козлики тепер завжди з нами, і будуть підтримувати нас. Вони ж символ Нового року! Року козлика, в нашому випадку – бойового”. На запитання “Сегодня” про те, як саме хлопці відзначать свято, Маршал відповів коротко, але ємко: “Вдома”. У перерві між обстрілами один із бійців “Правого сектора” з позивним “Ангел” розповів нам про “вітання” для бойовиків: “Будемо вітати Сепар з Новим роком. На мінах напишемо побажання: “Мир вашому дому. Спіть спокійно”. Волонтери, які допомагають захисникам аеропорту, додали, що, швидше за все, Новий рік хлопці зустрінуть “романтично”: “Електрики у них немає, тому будуть при свічках”.

“Ми вже знаємо, як відзначимо Новий рік. Поряд ростуть сосни, тому зрубаємо одну, іграшок немає, тому прикрасимо гранатами і патронами. Знаємо, що будуть і фронтові 100 грамів. Зустрічатимемо по черзі, щоб не залишати своїх позицій”, – розповів нам один із бійців, що знаходяться поблизу Дебальцеве Донецької області. Втім, волонтери нам розповіли, що постараються не обмежитися стандартною допомогою бійцям і до Нового року приготують іменні подарунки. “Є задумка, що ці подарунки будуть складатися, наприклад, з вручну пов’язаних шарфиків та інших теплих речей. До настання Нового року ще півтора місяці, багато чого може змінитися, тому є час подумати. Самі бійці ніяких подарунків не замовляли – їм поки не до цього”, – говорить волонтер Роман Доник. У той же час бойовики з самопроголошеною ДНР нам розповіли, що ще не замислювалися над тим, як відзначать свято, і поскаржилися, що в деяких містах “в магазинах залишилося мало алкоголю”.

Джерело: wz.lviv.ua

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *