Рік червоного вогняного півня – 2017 рік

piven-2017

Згідно з китайським (східним) календарем, у кожного є свій покровитель – одне з дванадцяти тварин.

У минулому році на зміну році Кози прийшов рік Мавпи. Наступаючий 2017 рік – це рік Півня. 28 січня 2017 року Вогняна Мавпа передасть Півневі свої повноваження. Десятий за рахунком знак китайського дванадцятирічного гороскопу є чи не найцікавішим тваринам у всьому східному календарі.

Він яскравий і демонстративний, елегантний і товариський. Однак крім самої тварини, необхідно знати так само колір і стихію знака-покровителя 2017 року. Стихія, як і колір Півня безпосередньо впливає на те, яким буде 2017 рік для кожної людини.

Наступаючий 2017 рік буде роком Яскравого або ж Вогняного Півня, а колір – червоний. Здавна мудреці вважали, що стихія Вогню уособлює невпинний рух вгору і володіє неперевершеною життєвою енергією, відрізняється неймовірним прагненням до самовдосконалення і успіху.

Червоний колір тісно переплітається з вогненним елементом і це дуже добре, адже подібна суміш означає повну гармонію у всіх справах. Червоний колір – це колір любові, закоханості, запалу, пристрасті. Так що можна з упевненістю говорити про те, що 2017 рік буде насиченим у романтичному плані. Міцним парам рік приходить обіцяє можливу весілля, сімейні люди відродять колишню любовну пристрасть, а самотні знайдуть свої другі половинки.

В червоному вогняному кольорі відображаються сила, впевненість, а також удача. Тому в наступному році потрібно сміливо відкинути всяке сумнів і відважно кидатися назустріч новому, не боятися змін і всіляких змін.

У китайському календарі Півень вважається самим витонченим, товариським знаком. Півень неймовірно проникливий, педантичний, організований, педантичний, рішучий, вимогливий, консервативний, пильний, відповідальний і практичний. У своїх справах Півень прагне до досконалості, до ідеального завершення всіх починань. Також він просто обожнює увагу і буквально ніжиться в компліментах і похвалах.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *