2019 рік якої тварини за гороскопом?

За східним календарем кожен рік знаходиться під заступництвом одного з 12-ти тварин, знак зодіаку 2019 року – це рік Жовтої Свині (або Земляного Кабана). Саме цей знак завершує цикл календаря, який у 2020 році буде відкривати Білий Пацюк. Тому завдання Свині полягає у підведенні підсумків, усунення конфліктів і в налагодженні стосунків, щоб гідно закрити дванадцятирічний цикл.

Рік Жовтої Свині може принести нам як позитивні емоції, так і деякі труднощі – все залежить від бажання і прагнень кожної людини. Свиня – тварина добродушна і позитивна, але в той же час, надміру цікава і активна, а це вже створює різного роду проблемами.

Сильні сторони. Чого не відняти у Свині, так це її чесності і господарності. Це вірна і добра тварина, вірна і справедлива, вона з оптимізмом дивиться на життя, завжди готова піти на компроміс, їй без найменших сумнівів можна довіряти. Жовта Свиня за мир в усьому світі і дуже погано переносить навіть найменші конфлікти, не сприймає брехні і лицемірства, любить чесних людей і сама відданий друг. Вона дуже турботлива і шалено обожнює своїх дітей, виховувати їх добрими, порядними людьми.

Слабкі сторони. Як відомо, ідеалу в природі не існує, і у Жовтій Свині є свої негативні якості. До них відноситься «осляча» впертість – якщо вона впевнена в своїй правоті, то буде відстоювати свою точку зору до переможного кінця. Також Свиня славиться мінливістю характеру, її настрій може змінюватися по кілька разів на день. Вона егоїстична і часом настільки лінива, що зрушити її з місця нереально. Живе тільки сьогоднішнім днем, не озираючись на минуле і не заглядаючи в майбутнє.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *